Liz Lemon Swindle
Liz Lemon Swindle began her painting career in first grade. Her first exhibitions were on the refrigerator, encouraged by her father. In the early 1980s she tutored under renowned wildlife artist, Nancy Glazier. In 1992, Liz began painting a subject matter she had long desired to approach: her faith. Her paintings are now held in corporate and private collections around the world and have been published in countless magazines and books. Liz and her husband Jon have five children and thirteen grandchildren.
25% Off Sitewide | Live Your Faith Out Loud
Sale ends Dec. 27th | Discount automatically applied at checkout.
*Offer does not apply to original artwork*
-
Regular price From
$9.99Regular priceUnit price / per$0.00Sale price $9.992 reviews -
Regular price From
$9.99Regular priceUnit price / per$0.00Sale price $9.991 review -
Regular price $11.21Regular priceUnit price / per$14.95Sale price $11.21No reviewsSale -
Regular price $9.38Regular priceUnit price / per$12.50Sale price $9.381 reviewSale -
Regular price From
$9.99Regular priceUnit price / per$0.00Sale price $9.992 reviews -
Regular price From
$9.99Regular priceUnit price / per$0.00Sale price $9.99No reviews -
Regular price From
$9.99Regular priceUnit price / per$0.00Sale price $9.99No reviews -
Regular price $79.99Regular priceUnit price / per$0.00Sale price $79.991 review -
Regular price From
$9.99Regular priceUnit price / per$0.00Sale price $9.99No reviews -
Regular price $12.74Regular priceUnit price / per$16.99Sale price $12.74No reviewsSale -
Regular price $11.21Regular priceUnit price / per$14.95Sale price $11.21No reviewsSale -
Regular price From
$9.99Regular priceUnit price / per$0.00Sale price $9.99No reviews -
Regular price $11.21Regular priceUnit price / per$14.95Sale price $11.21No reviewsSale -
Regular price From
$6.95Regular priceUnit price / per$0.00Sale price $6.95No reviews -
Regular price From
$9.99Regular priceUnit price / per$0.00Sale price $9.99No reviews -
Regular price $11.21Regular priceUnit price / per$14.95Sale price $11.21No reviewsSale -
Regular price From
$9.99Regular priceUnit price / per$0.00Sale price $9.99No reviews -
Regular price From
$9.99Regular priceUnit price / per$0.00Sale price $9.99No reviews -
Regular price From
$9.99Regular priceUnit price / per$0.00Sale price $9.991 review -
Regular price From
$9.99Regular priceUnit price / per$0.00Sale price $9.99No reviews -
Regular price From
$9.99Regular priceUnit price / per$0.00Sale price $9.99No reviews -
Regular price From
$9.99Regular priceUnit price / per$0.00Sale price $9.991 review -
Regular price From
$9.99Regular priceUnit price / per$0.00Sale price $9.99No reviews -
Regular price From
$9.99Regular priceUnit price / per$0.00Sale price $9.99No reviews